Історія закладу
В 1859 році в селі Криштопівка було побудовано шкільний будинок. В будинку була одна класна кімната, в якій стояли три ряди столів з лавами, за якими один учитель навчав три групи дітей. Через коридорчик у двох кімнатах жив учитель. Школою завідував піп. І щоденно заняття починалися молитвою. Навчальний рік починався по закінченню сільськогосподарських робіт і закінчували з початком сільськогосподарських робіт. Спочатку було більше 40 учнів, але потім учитель відчисляв нездібних і на кінець навчального року лишилось біля 30 хлопчиків. Дівчатка навчались
в домашніх умовах премудростей.
3 1918 року школа була незалежною від церкви. В 1918-20 роках завідував школою Микола Кащук. В 1920-21 роках в школі навчається три окремі групи і працює три вчителі.
Трохи пізніше - чотирирічна початкова школа. В 1922 році школу переведено в будинок лісництва, як семирічну. Директором школи призначено Каліновського Бориса Андрійовича.
Ще з 1922 року в селі проводиться робота по ліквідації неписьменності. Взимку вечорами в школі та по хатах селян працюють культармійці (Кропив'янський В.М., Коваліцький О.М., Ноговський П.П., Стасюк Х.П., які до революції закінчили Білківську двокласну земську школу. Потім ці культармійці стали вчителями в школі, заочно закінчили Немирівську педшколу.
В 1938 році директором школи призначено Лісовського Костянтина Сергійовича.
Під час Великої Вітчизняної війни, нова влада закрила школу. А коли 4 січня 1944 року німці палили село, було спалено і два будинки школи. Згодом учителі при активній допомозі батьків відновили три кімнати і було відновлено навчання.
1 вересня 1945 року призначено завідувачем школи Робака Павла Лук'яновича. В 1948 році школа стала семирічною. В 1951 році відбувся перший післявоєнний випуск. З 1952 по 1957 роки директором школи працював Химич Семен Петрович. В 1954-55 p.p. посаджено один гектар саду.
1 вересня 1957 року директором семирічної школи призначено вчителя Ноговського Івана Яковича, який навесні розпочав будівництво нового будинку школи на десять кімнат, шляхом народної будови із залученням коштів районо та колгоспу. За кресленням директора школи і його керівництвом камінь завезено залізницею з Гайворона, шлак з кам 'яногірського цукрозаводу, вапнякові блоки з Джурина.
В 1959 році закінчено три класні кімнати, а новобудову - в 1966 році. І в наступних два роки замінено стіни старого будинку на стіни з ракушняка, підведено цоколь з каменю. В 1970-71 нр. в школі навчалось триста тридцять дев'ять учнів. З 1975 року школа працює за кабінетною системою.
У 1983 році Ноговський Іван Якович вийшов на пенсію і директором школи призначено Мединського Івана Антонича, а в 1987 році директором школи призначено Мазура Миколу Трохимовича.
У 2019 році в.о.директора школи було призначено Тимошенко Ірину Володимирівну, а в 2020 році - директором.
Випускники нашої школи охороняють кордони держави вимірюють морські глибини, бережуть наше життя і спокій.